Górnośląska 17, Żary
533 99 88 44
wycena@bramy-adams.pl

Drzwi tarasowe

Witamy w świecie drzwi tarasowych WIŚNIOWSKI

Drzwi tarasowe stanowią serce każdego domowego salonu. Otwierają przestrzeń, rozświetlają pomieszczenie i gwarantują mieszkańcom wygodę w przemieszczaniu się między domem a jego otoczeniem. Muszą być zatem funkcjonalne, wytrzymałe na czynniki atmosferyczne, a także bezpieczne.
Drzwi tarasowe aluminiowe i PVC marki WIŚNIOWSKI łączą w sobie te wszystkie cechy.

BEZPIECZEŃSTWO
Nieproszeni goście? Nie w domu z oknami marki WIŚNIOWSKI. Ich precyzyjna konstrukcja gwarantuje wysoką odporność na włamania

TERMOIZOLACJA
Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna na poziomie od 0,76 W/m2K dla okna PRIMO 82. Wartości te odnoszą się do okien jednoskrzydłowych o wym. 1480 x 1600 mm

DŹWIĘKOSZCZELNOŚĆ
Nic nie zakłóci wspólnych rodzinnych chwil. Okna marki WIŚNIOWSKI gwarantują komfort akustyczny, redukując hałas docierający z zewnątrz.

STABILNOŚĆ
Okna marki WIŚNIOWSKI to inwestycja na długie lata. Najwyższej klasy materiały i perfekcja wykonania gwarantują bezawaryjne użytkowanie w każdych warunkach.

DESIGN
Gwarantujemy eleganckie i nowoczesne wzornictwo naszych okien, które możesz personalizować dzięki kolekcji Home Inclusive 2.0.

KLASA EKSKLUZYWNA
Nasze okna już w standardzie oferują unikalny design, wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo i trwałość. To pozwala umieścić je w najwyższej klasie produktów tego segmentu.

GWARANCJA
Gwarancja na okna marki WIŚNIOWSKI jest udzielana aż na 7 lat. Jesteśmy pewni, że to tylko dmuchanie na zimne, ale chcemy również, byś wiedział, że możesz na nas liczyć.

smartCONNECTED
Rozwiązanie smartCONNECTED pozwala włączyć produkty marki WIŚNIOWSKI do systemu inteligentnego domu i zarządzać nimi z poziomu telefonu.

WYBIERZ DRZWI TARASOWE DLA SIEBIE

Każdy dom jest inny, tak jak każdy z nas jest inny. Dajemy Ci wybór, abyś sam zdecydował, czego potrzebujesz, aby uczynić swój dom idealnym. Wybieraj spośród najlepszych modeli drzwi tarasowych aluminiowych i PVC. Ostateczna decyzja należy jedynie do Ciebie. Z nami na pewno znajdziesz idealne dla siebie rozwiązanie.

Drzwi tarasowe PVC PRIMO

łączą w sobie trwałość, wysoki poziom termoizolacji oraz uniwersalne wzornictwo. Powierzchnię ramy można uzupełnić nakładką aluminiową, która daje możliwość wyboru designu okna w ramach kolekcji Home Inclusive 2.0. Okna PVC WIŚNIOWSKI mogą być częścią nawet bardzo wymagających domów energooszczędnych lub pasywnych (wartość od 0,76 W/m2K dla okna PRIMO 82. Wartość ta odnosi się do okien o wym. 1480 x 1600 mm)

Drzwi tarasowe aluminiowe FUTURO

mogą być stosowane we wszystkich typach obiektów. Wielowariantowość pozwala na bardzo indywidualne ukształtowanie elewacji budynku. Klient ma wpływ na kształt i kolor finalnego produktu, może również wybierać spośród szeregu rodzajów szyb – w zależności od miejsca montażu okien, ich nasłonecznienia i funkcji. Wytrzymałość aluminium gwarantuje długoletnie i bezpieczne użytkowanie. Okna aluminiowe WIŚNIOWSKI zapewniają także wysoki stopień szczelności, a to bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów ogrzewania budynku.